Wiemy jak wiele zmienia się w stylu życia po operacji bariatrycznej. Czasem potrzebne jest dodatkowe wsparcie, aby było Ci łatwiej stopniowo wprowadzać wszystkie zdrowe nawyki i odnaleźć się na nowo w pooperacyjnej rzeczywistości.

Poniżej znajdziesz materiały, które opracowaliśmy, aby pomóc Ci stawiać pierwsze kroki w bariatrycznej rzeczywistości! Śmiało pobierz PDF!

Zawieś talerz bariatryczny na lodówce, żeby bez problemów komponować posiłki. Sięgaj w nich po wartościowe źródła białka, pomoże Ci w tym grafika obrazująca zawartości białka w powszechnych produktach żywieniowych. W kole nawyków codziennie zaznaczaj, który nawyk udało Ci się wykonać. Buduj bariatryczny styl życia w oparciu o filary piramidy bariatrycznej. Natomiast jeśli chcesz jeszcze lepiej przygotować się do operacji lub po niej masz wiele pytań, skorzystaj z kompleksowego Niezbędnika Pacjenta Bariatrycznego.

Niezbędnik Pacjenta Bariatrycznego

Przygotowujesz się do operacji bariatrycznej lub jesteś już po operacji? Zapoznaj się z Niezbędnikiem Pacjenta Bariatrycznego, który przygotowaliśmy, aby wszystkie kluczowe wskazówki zebrać dla Ciebie w jednym miejscu. Znajdziesz tu porady, sprawdzone przez innych pacjentów wskazówki, informacje o suplementacji i pyszne wysokobiałkowe przepisy.

Talerz bariatryczny

Z łatwością komponuj swoje bariatryczne posiłki w oparciu o talerz bariatryczny FitForMe!

Koło nawyków

Codziennie wprowadzaj bariatryczne nawyki! Buduj systematyczność w kole nawyków FitForMe.

Zawartości białka w produktach

Białko to najważniejszy składnik odżywczy po operacji. Wybieraj wartościowe produkty wysokobiałkowe wspierając się infografiką FitForMe!

Piramida bariatryczna

Zadbaj o nowy, zdrowy styl życia w oparciu o piramidę bariatryczną FitForMe!

Niedobory po operacji bariatrycznej

Niedobory witamin i minerałów po operacji bariatrycznej są bardzo powszechne, dlatego, aby im zapobiegać stosuj codziennie suplementację od FitForMe. Zobacz jakie obajwy świadczące o niedoborach powinny być dla Ciebie alarmujące.