O nas

Nasza historia

Nasza historia to opowieść o dwóch przyjaciołach. Jeden spędza dużo czasu na zewnątrz, zdrowo się odżywia, ale nie uprawia sportu. Drugi to fanatyk sportu, ale ma pracę biurową i regularnie spotyka się w pubie z kolegami. Obaj czują się dobrze, ale oczywiście zawsze może być lepiej. Okazuje się, że stosują oni dokładnie takie same standardowe suplementy diety. Wydaje im się to niezrozumiałe, bo żadne dwie osoby nie są przecież takie same. Wkrótce opracowują unikalny test żywieniowy i zakładają firmę, która specjalizuje się w suplementach dostosowanych do indywidualnych nawyków żywieniowych i stylu życia.

Świat otyłości

Później zauważają, że coraz więcej osób boryka się z otyłością. I że coraz więcej osób decyduje się na operacyjne leczenie otyłości, aby odzyskać swoje życie. To ich inspiruje! Pasja do zdrowia i do zdrowego żywienia sprawia, że zagłębiają się w tematykę otyłości i opracowują specjalną formułę kompleksu witamin i minerałów dla osób z wyłączeniem żołądkowym (gastric bypass), która służy jako uzupełnienie diety.

FitForMe

Świetne wyniki sprawiają, że decydują się nadal podążać wybraną drogą. Opracowują kolejne multiwitaminy i inne suplementy dla osób z opaską żołądkową, po rękawowej resekcji żołądka, przełączeniu dwunastniczym i wyłączeniu żółciowo-trzustkowym. Od tego momentu firma FitForMe realizuje swój cel pomocy osobom, które przeszły zabieg Chirurgicznego Leczenia Otyłości, wspierając je w drodze do lepszego, zdrowszego życia.

Nasza wizja

Coraz więcej osób cierpi na patologiczną otyłość i negatywne skutki nadwagi. Aby temu przeciwdziałać, wykonywanych jest coraz więcej operacji bariatrycznych. Operacje te pomagają znacząco zredukować wagę i odzyskać życie. Coraz więcej osób zaczyna również zdawać sobie sprawę z faktu, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są nieodłącznymi elementami zdrowego stylu życia. A także, że witaminy i minerały są jego zasadniczą częścią.

Nasza misja

Dla osób po zabiegach Chirurgicznego Leczenia Otyłości przyjmowanie witamin i minerałów jest sposobem na uzupełnienie diety w niezbędne składniki odżywcze. Ponieważ żołądek jest mniejszy, ich organizm nie jest już w stanie przyswoić wszystkich witamin i minerałów z pożywienia. Dokładamy wszelkich starań, aby upowszechniać tę wiedzę.

Nasza obietnica dla Ciebie

W FitForMe rozumiemy, jak bardzo zmagasz się ze swoją wagą. Podjąłeś odważną decyzję poddania się operacji – to Twój pierwszy krok na drodze do nowego, zdrowego życia. Gratulacje!

Po operacji ważne jest, aby uzupełnić dietę suplementami witamin i minerałów opracowanymi specjalnie dla pacjentów bariatrycznych. Spożywasz obecnie bardzo mało jedzenia i najprawdopodobniej nie dostarczasz w nim wszystkich składników odżywczych.

FitForMe gwarantuje, że na pewno zaspokoisz swoje codzienne zapotrzebowanie w zakresie odpowiedniej ilości witamin i składników mineralnych. Nasze suplementy zostały opracowane zgodnie z najnowszą wiedzą naukową.

Ty i Twoje zdrowie jesteście dla nas na pierwszym miejscu! Dlatego chcemy zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie i dostarczyć produkt, który naprawdę pomaga. Oferujemy Ci najlepszą jakość za przystępną cenę. I robimy to z wielką przyjemnością.

FitForMe jest Twoim największym sprzymierzeńcem i chce być dla Ciebie wsparciem na drodze do zdrowia. Chętnie będziemy Ci w niej towarzyszyć!

FitForMe – jesteśmy tu dla Ciebie.