Zamówienia jednorazowe i cykliczne

Dla nas w FitForMe Twoja wygoda jest najważniejsza. Dlatego możesz wybrać czy chcesz otrzymywać swoje zamówienia regularnie, bez konieczności pamiętania o nich czy wolisz raczej zamawiać jednorazowo.

 

Wygodne zamówienia cykliczne z FitForMe dla Stałych Klientów

Chcesz otrzymywać Twoje suplementy regularnie i zyskać dodatkowe 10% rabatu? Skorzystaj zatem z opcji zamówień cyklicznych i automatycznej dostawy w FitForMe. Dostarczymy wybrane przez Ciebie produkty co kwartał lub co pół roku. W ten sposób, zawsze będziesz mieć w domu swoje suplementy. Czy to nie wygodne?

 

Korzyści z uczestnictwa w FitForMe dla Stałych Klientów:

 

  • 10% taniej.
  • Twój zapas suplementów jest automatycznie uzupełniany co 3 lub co 6 miesięcy.
  • Masz pełną kontrolę – możesz modyfikować swoje zamówienia i daty dostawy w każdej chwili.
  • 10 dni przed wysyłką kolejnego zamówienia otrzymujesz maila z datą wysyłki.
  • Możesz zrezygnować z zamówienia przed wysyłką kolejnego zamówienia – pamiętaj, że rezygnacje odbywają się wyłącznie telefonicznie.

Załóż konto* teraz i otrzymaj od razu 10% zniżki na Twoje następne zamówienie!

 

* Konto utworzysz automatycznie w momencie składania swojego pierwszego zamówienia na naszej stronie. Pamiętaj, że jeśli otrzymałeś już darmowy pakiet startowy, Twoje konto jest już aktywne! W celu realizacji zamówienia wystarczy wybrać interesujący Cię produkt, kliknąć opcje Kup teraz, a następnie zalogować się adresem e-mail i hasłem (jednorazowym lub swoim własnym) i postępować zgodnie z poleceniami.

 

Zamówienia jednorazowe

Jeśli chcesz zamówić produkt tylko raz, jest to oczywiście możliwe. Podczas składania zamówienia zaznacz opcję zamówienia jednorazowego.