Wskazówki dotyczące przyjmowania multiwitamin

Wskazówki dotyczące przyjmowania multiwitamin

  • Suplementuj WLS codziennie – 1 kapsułka dziennie w porze wieczornej.
  • Popij kapsułkę niewielką ilością wody (2-3 łyki) lub wodą z dodatkiem imbiru. Pacjenci popijają też sokiem pomidorowym lub kawą i czują się świetnie!
  • Uważamy, że to bardzo ważne, abyś czuł się dobrze. Dlatego nie należy przyjmować kapsułki/tabletki do rozgryzania na czczo. W ten sposób zmniejszysz ryzyko nudności.
  • Czy uważasz, że kapsułka jest zbyt duża i masz problem z jej połknięciem? Otwórz i wymieszaj zawartość np. z łyżeczką bezcukrowego musu jabłkowego.
  • Każdy z nas czasem o czymś zapomina. Jednak po operacji bariatrycznej ważne jest, aby codziennie otrzymywać niezbędne składniki odżywcze. Ustaw przypomnienie w telefonie lub kalendarzu. Wtedy nigdy nie zapomnisz o suplementacji!

Kiedy powinienem przyjmować izolat białka serwatkowego w proszku?

Najlepszy czas na przyjmowanie białka w proszku zależy głównie od twoich preferencji. Natomiast zachęcamy, aby suplementować go wcześnie rano, po aktywności fizycznej, między posiłkami lub przed pójściem spać. Przepis jest bardzo prosty: rozpuść 30 gramów Pure Whey Protein w 200 ml odtłuszczonego lub półtłustego mleka lub wody i wymieszaj w shakerze lub blenderze. Potrzebujesz więcej inspiracji? Zobacz nasze wskazówki dotyczące innych przepisów.

Mdłości

Suplementy od FitForMe zawierają bardzo duże dawki witamin i minerałów, ale nie bez powodu: w ten sposób nadal otrzymujesz wystarczającą ilość ważnych składników odżywczych mimo zmniejszonej pojemności żołądka, co wiąże się z zredukowanymi porcjami posiłków i ograniczonym przyswajaniem witmian i minerałów z pożywienia. Czasami możesz odczuwać nudności czy uczucie ciężkości na żołądku po przyjęciu suplementu, na przykład przez to, że Twój żołądek, przełyk lub jelito cienkie są nadal nieco wrażliwe, dlatego radzimy, aby suplementację wprowadzać dopiero, gdy żołądek bardziej się podgoi, a Ty spożywasz już pokarmy stałe (do gryzienia). Suplementuj się wieczorem w okolicach kolacji lub przed snem, nie przyjmuj go na czczo. Pomocna może okazać się też kawa ze względu na swoją kwasowość. Jeżeli nadal cierpisz na nudności wypróbuj tabletki do rozgryzania.

FitForMe to przede wszystkim jakość. Nasi naukowcy nieustannie zapewniają, że wszystkie produkty są bezpieczne dla Twojego zdrowia. Twoja opinia jako klienta jest dla nas bardzo ważna. Dzięki Waszym informacjom staramy się, aby szansa na nudności lub trudności w połykaniu była jak najmniejsza. Wspólnie ulepszając nasze multiwitaminy, przyczyniamy się do zdrowia i samopoczucia każdego z Was.