Sekret sukcesu naszych produktów

Za każdym sukcesem kryje się tajemnica. FitForMe zawsze kieruje się najnowszymi odkryciami naukowymi, jakością składników i pasją dla zdrowia!

Badania naukowe

Badania naukowe i kliniczne naszych produktów prowadzone są we współpracy z Rijnstate Hospital w Arnhem. W 2017 roku rozpoczęliśmy również badania międzynarodowe. Wyniki tych badań są dla nas bardzo ważne, bo pozwalają nam na ciągłe ulepszanie naszych produktów.

Wyprodukowano w Holandii

Żeby zagrawantować najwyższą jakość, wszystkie nasze suplementy są produkowane w Holandii przez uznane firmy. Firmy te spełniają oczywiście wszystkie wymogi prawne i posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. I jesteśmy z tego dumni!

Dobrze przyswajalne

Istnieje ogromna różnica w jakości różnych składników stosowanych w suplementach diety. Tworząc nasze suplementy FitForMe zawsze wybieramy formy najlepiej przyswajalne dla ludzkiego organizmu.

Wolne od alergenów

Od wysokiej jakości suplementu diety masz prawo oczekiwać, że nie wywoła reakcji alergicznych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wyeliminować alergeny z naszych produktów. Większość suplementów FitForMe nie zawiera laktozy, drożdży, glutenu, a także sztucznych substancji zapachowych, barwników i aromatów.

Specialne opakowania

Większość naszych kapsułek i tabletek pakujemy w specjalne blistry, ponieważ ten rodzaj opakowania zapewnia higienę stosowania i ochronę produktu przed wpływem tlenu, wilgoci, światła i bakterii. Tam, gdzie nie używamy blistrów, pakujemy nasze suplementy w wygodne, szczelnie zamykane pojemniki.

Zadbaj o swoje witaminy

Upewnij się, że przechowujesz swoje suplementy w chłodnym, i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego. Nie umieszczaj suplementów w pobliżu źródeł ciepła lub promieniowania, takich jak piekarnik czy kuchenka mikrofalowa. Pamiętaj, aby zawsze szczelnie zamykać opakowanie suplementu po użyciu. W ten sposób możesz mieć pewność, że w pełni zachowa swoje właściwości.