W tej aktualnie trudnej sytuacji chcemy na bieżąco informować Cię o naszych działaniach związanych z koronawirusem (COVID-19)
 
Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze! Dbaj o siebie i zapewnij sobie bezpieczeństwo.
 
W obecnej sytuacji nasze myśli kierujemy do tych, którzy cierpią z powodu choroby spowodowanej koronawirusem. Życzymy im siły i mamy nadzieję, że szybko powrócą do zdrowia. Dziękujemy również wszystkim, którzy starają się dbać o siebie nawzajem i nasze wspólne bezpieczeństwo. Wspierając się mamy szansę przetrwać ten trudny czas.

Twoje suplementy

W związku z tym, że ciągła i regularna suplementacja jest konieczna, żeby skutecznie zapobiegać niedoborom, robimy wszystko co w naszej mocy, żebyś otrzymał swoje suplementy na czas. Możesz być spokojny, nasz magazyn jest w pełni zaopatrzony, a zamówienia realizujemy każdego dnia.

Twoje wizyty kontrolne zostały odwołane lub przełożone?

Prawdopodobnie Twoje wizyty kontrolne zostały czasowo odwołane lub przełożone w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Możesz więc mieć pytania i wątpliwości dotyczące diety oraz suplementacji (wybór produktu i sposób zażywania). Pamiętaj, że jesteśmy, żeby Ci pomóc. Nasz Zespół Obsługi Klienta pracuje w normalnym trybie i chętnie opowie na Twoje pytania i wątpliwości.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Nasi specjaliści w Dziale Obsługi Klienta pracują w stałych godzinach (pon-pt 8:00 – 15:00)
Jeśli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń do nas: 12 341 44 44 (pon – pt 8:00 – 15:00) lub napisz: [email protected]. Znajdziesz nas również na Facebooku i Instagramie.

Dostawy zamównień

Jeśli pracujesz z domu i chcesz zmienić adres dostawy zadzwoń do nas lub napisz email – wprowadzimy wszystkie zmiany, które ułatwią Ci odbiór Twoich suplementów.
 
Razem z naszym partnerem DHL zapewniamy, że Twoja przesyłka zostanie dostarczona pod wskazany adres. Zwróć proszę uwagę o zalecenia bezpieczeństwa o jakie poprosi kurier (np. brak kontaktu fizycznego).
 
Życzymy Ci dużo zdrowia i spokoju i liczymy na to, że wspólnie przejdziemy przez ten trudny czas, a sytuacja uspokoi się jak najszybciej

Zespół FitForMe