Zamów i zapłać

Jak zmienić datę wysyłki?

Czasami potrzebujesz suplementów wcześniej lub później niż planowana data wysyłki. Możesz łatwo zmienić termin dostawy następnej przesyłki w Moje FitForMe Wejdź na my.fitforme.com i zaloguj się za pomocą adresu e-mail, którego użyłeś do złożenia zamówienia. Przejdź do strony „FitForMe dla Stałych Klientów” i kliknij „Edytuj”. Wybierz datę w kalendarzu.

Możesz przełożyć ją na następny dzień roboczy lub opóźnić do 90 dni po bieżącej dacie wysyłki. Pamiętaj, że wybrana przez Ciebie data to dzień automatycznej płatności i wysłania paczki. Paczka zostanie dostarczona w ciągu 5-7 dni roboczych od daty wysyłki.

Jak złożyć zamówienie?

Możesz łatwo złożyć nowe zamówienie za pośrednictwem strony internetowej fitforme.com.pl Wybierz produkt dostosowany do Twojego rodzaju operacji i kliknij opcje „Kup Teraz”. Decydując się na FitForMe dla Stałych Klientów masz pewność, że kolejne suplementy dotrą na czas, aby unikać przerw w suplementacji. Dodatkowo otrzymasz 10% rabatu!

Jak anulować zamówienie?

Chcesz anulować zamówienie? Skontaktuj się z nami telefoniczne FitForMe Obsługa Klienta Jesteśmy tu dla Ciebie.

Jak zmienić produkty w zamówieniu?

Chcesz, aby w kolejnej paczce były inne produkty? Skontaktuj się z nami telefoniczne FitForMe Obsługa Klienta Jesteśmy tu dla Ciebie.

Jakie są metody płatności?

Akceptujemy wszystkie główne polskie karty kredytowe i debetowe oraz płatności za pośrednictwem PayPal, znanego, zaufanego i bezpiecznego sposobu dokonywania płatności przez Internet.

Czy produkty są refundowane przez moje ubezpieczenie zdrowotne?

Refundacja Twoich produktów jest ustalana inaczej w zależności od polisy ubezpieczenia zdrowotnego. Dzięki numerom indeksu z naszych produktów, jak wskazano poniżej, możesz sprawdzić u swojego ubezpieczyciela, czy Twoje suplementy są refundowane.

Czy mam prawo do odliczenia podatku?

Czasami możliwe jest przedstawienie kosztów wraz z zeznaniem podatkowym. Różni się to w zależności od sytuacji. Pobierz swoje faktury na Moje FitForMe i dowiedz się przy rozliczeniu czy jest to możliwe.