Zamawianie w pięciu prostych krokach

Jeśli chcesz zamówić multiwitaminy lub inne suplementy diety FitForMe, możesz to zrobić poprzez naszą stronę internetową. Nasz sklep online jest zorganizowany tak, by zamawianie było jak najprostsze. Jak wszystko w FitForMe.

Krok 1: Wybierz opcje Kup teraz obok interesującego Cię produktu. Wybierz zamówienie jednorazowe (nieodnawialne) lub skorzystaj z opcji: zamówienia cykliczne w programie FitForMe dla Stałych Klientów (zamówienia odnawialne). Wybierając zamówienia cykliczne otrzymasz 10% zniżki, a Twoje suplementy będą dostarczane do Twojego domu regularnie co 3 lub co 6 miesięcy (z automatyczną opcją pobierania opłaty co 3 lub 6 miesięcy)

Krok 2: Jeśli potrzebujesz, dodaj do swojego zamówienia rekomendowane dodatki i przejdź do kasy.

Krok 3: Podaj swoje dane. Jeśli zamawiałeś już w naszym sklepie, zaloguj się podając swój adres e-mail i hasło (jednorazowe, które wysłaliśmy automatycznie na skrzynkę mailową lub swoje własne, jeżeli je zmieniłeś) i potwierdź uzupełnione już dane na koncie. Jeśli zamawiasz u nas po raz pierwszy, wpisz adres e-mail, a później zgodnie z poleceniami przejdź przez kroki składania zamówienia z jednoczesną rejestracją konta.

Pamiętaj, że jeśli otrzymałeś już darmowy pakiet startowy, Twoje konto MojeFitForMe jest już aktywne!

Krok 4: Wybierz preferowaną metodę płatności – płatności online, Paypal, karta kredytowa lub debetowa.

Krok 5: Sprawdź i potwierdź swoje zamówienie. Otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem, a w przeciągu 5-7 dni roboczych zakupione przez Ciebie produkty.

 

Zamów przez telefon

Wolałbyś złożyć zamówienie przez telefon? Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu: 12 341-44-44. My zajmiemy się resztą!

 

Potrzebujesz pomocy w wybraniu odpowiedniego dla Ciebie suplementu?

Zadzwoń do Działu Obsługi Klienta: 12 341-44-44. Wiemy wszystko na temat suplementów i Chirurgicznego Leczenia Otyłości, wiemy też, jak należy połączyć jedno z drugim.

 

Metody płatności

Wszystko jest możliwe z FitForMe – nawet w kwestii płatności. Oferujemy różne rodzaje płatności, więc zawsze znajdziesz taką, która Ci odpowiada. Korzystamy przy tym z bezpiecznej platformy płatniczej.