Zalety FitForMe

Po co komplikować, jeśli można zrobić coś łatwo? FitForMe jest tu dla Ciebie. A ponieważ masz już wystarczająco na głowie przed i po Twojej operacji, chcemy ułatwić Ci wszystko na tyle, na ile to tylko możliwe.

 

Łatwe zamówienia online

Wierzymy, że zamawianie online powinno być jeszcze łatwiejsze niż tradycyjne zakupy. Dlatego uprościliśmy zamawianie online naszych suplementów z linii WLS. Otrzymasz nasze produkty w 5 prostych krokach.

 

Zespół FitForMe

Za każdym sukcesem firmy kryje się… profesjonalny Dział Obsługi Klienta. Na to stawiamy w FitForMe. Robimy co w naszej mocy, by zapewnić Ci profesjonalną obsługę. Każdy w Zespole FitForMe ukończył kurs Żywienia i Dietetyki i chętnie doradzi Ci na temat odżywiania i zdrowego stylu życia. Zarówno przed, jak i po Twojej operacji bariatrycznej!

 

Moje FitForMe

Zmiana terminu wysyłki zamówienia cyklicznego Chcemy, żebyś miał pełną kontrolę nad swoimi zamówieniami cyklicznymi. Dlatego możesz samodzielnie zmianić datę wysyłki kolejnego zamówienia cyklicznego na swoim koncie Moje FitForMe.

 

FitForMe dla Stałych Klientów

Po co zamawiać od nowa za każdym razem, kiedy skończą Ci się multiwitaminy? Z FitForMe dla Stałych Klientów to my pamiętamy za Ciebie, kiedy potrzebujesz nowej dostawy Twoich suplementów. Proste! Uzupełnimy Twoje zapasy co 3 lub co 6 miesięcy. Ty już nie musisz się tym martwić!