Zespół z pasją!

 

Joanna

Ag

Odżywianie to podstawa!
Racjonalny i prawidłowo zbilansowany styl odżywiania zapewnia zdrowe i długie życie, a dietetyka to moje wykształcenie i pasja. Uwielbiam gotować prosto i z troską o własny organizm. Uwielbiam również aktywnie podróżować i poznawać smaki świata. Chętnie pomogę Ci wprowadzać drobne zmiany żywieniowe, które przerodzą się w długotrwały sukces.

Paula

Bozena 200x200

Dbam o swoje ciało i umysł
Zawsze pasjonowało mnie to, co kryje się pod nazwą zdrowy styl życia. Dla mnie to synonim szczęścia i dbania o siebie. Sama próbowałam wdrożyć różne zmiany w swoim życiu, przekonując się, że samo nic się nie zrobi. Dlatego rozpoczęłam moją przygodę z psychodietetyką. Wiem, jak ważne jest profesjonalne wsparcie i chętnie pomogę Ci na Twojej drodze do zmiany.

Bożena

Bozena 200x200

Dietetyczka z pasją
Lubię gotować i lubię jeść – wszystko to, co jest dobre dla mojego organizmu. Jestem dietetyczką, więc zwracam uwagę na jakość produktów – wybieram te najlepsze, bo chcę, żeby moje ciało było zdrowe i dobrze odżywione. Lubię gotować, podróżować i wspierać ludzi w dobrych wyborach żywieniowych. Z przyjemnością pomogę również Tobie!